Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

 

 

 

 

ill title Snižujeme možnost padělání karet

Máme pro Vás řešení, které snižuje možnost padělání ID karet pomocí bezpečnostních prvků HoloMark, VeriMark a ochranného laminačního filmu s hologramem.

 

Pozice umístění Holomarku a Verimarku.

ill title Zákaznické karty HoloMark

Váš zákaznický 3D obrázek / motiv v osobitém hologramu s vysokým rozlišením Fargo převede grafiku dle Vašeho návrhu do vybraného typu hologramu, který je permanentně vnořen do Vaší karty HoloMark.
Výsledkem je vizuálně dynamická karta, kterou nelze prakticky duplikovat, nicméně ji lze snadno ověřit. Zákaznické karty Holomark poskytují nejvyšší ochranu proti padělání u nelaminovaných karet.

ill title Zákaznické karty VeriMark

Rychlé a pohodlné řešení s Vaší zákaznickou grafikou na 2D fólii
Použitím procesu přesné horké ražby - hot stamp Fargo vnoří Vaše logo, text nebo grafiku do stříbrné metalické fólie a vytvoří tak
snadno vizuálně kontrolovatelný prvek. Trvanlivé, osobité a obtížně padělatelné karty VeriMark jsou vhodné pro organizace, které chtějí přidat alespoň nejjednodušší vizuální zabezpečení za minimální cenu a v krátké době.

ill title Standardní HoloMark karty

Ekonomické řešení s Fargo standardním 3D holografickým obrázkem s vysokým rozlišením. Patentovaný Fargo standardní HoloMark design je vizuální prvek, který mění barvy a vzhled, prohlížíte-li jej pod různými
úhly. S prvky jako nano textem a laserem zobrazitelnými obrázky je prakticky nemožné jej replikovat. Standardní HoloMark karty jsou ideální pro organizace, které mají zájem zvýšit při malých nákladech zabezpečení svých karet.

ill title Standardní samolepka HoloMark

Ideální Visual Security řešení pro již existující karty. Fargo samolepky s 3D HoloMark designem jsou rychlou a ekonomickou cestou k zabezpečení Vašich již existujících identifikačních karet. Pokud byste je chtěli odstranit z karty, zničíte je, takže je již nelze použít. Navíc zanechají skvrnu v místě, kde byly použity.

ill title Fargo High- Secure lamináty

Fargo High-Secure lamináty - nová vyšší úroveň ochrany, nová éra zabezpečení. Potřeba vyšší úrově zabezpečení identifikačních karet je stále více aktuální. Fargo High-Secure lamináty poskytují celou škálu variant použití Visual Security elementů (VSE). Kombinací těchto elementů můžete vytvořit komplexní holografickou ochranu Vašich ID karet. High-Secure lamináty jsou doporučovány pro velké společnosti,
vladní instituce, dopravní společnosti - všude, kde je bezpečná autentizace důležitá. Lze zkombinovat až osm zákaznických elementů !Tyto holografické obrázky s vysokým rozlišením jsou výkonným pomocníkem ve Vašem usilí a boji proti zneužití a falšovaní lD karet.

 

 

S naší kartou budete více vidět.