Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

 

 

 

 

 

ill title Tiskárny na potisk karet - ID Card

Pro Vás jsou připraveny ty nejlepší tiskárny společnosti FARGO Electronics, Inc., která je největším výrobcem personifikačních zařízení na světě a udává tempo v oblasti id card.ill title ID Card - HDPii

Nová tiskárna platebních karet HDPii s retransferovou technologií HDP - High Definiton Printing (tisk s vysokou přesností). Umožňuje okamžité vydávání debetních, kreditních,dárkových a předplacených kontaktních i bezkontaktních platebních karet rychle a bezpečně přímo na pobočce.


ill title ID Card - HDP5000

Modulární tiskárna karet HDP5000 s retransferovou technologií HDP - High Definiton Printing (tisk s vysokým rozlišením). Nyní je již možné objednat pouze základní verzi tiskárny HDP a s tím jak Vaše potřeby budou narůstat ji můžete rozšiřovat o další moduly a kódovací technologie! Inovovaný způsob zakládání spotřebních materiálů a jejich automatická detekce. Nejlepší ze všeho ale je jednoduchost ovládání, minimální nutnost údržby a její spolehlivost.


ill title ID Card - HDP8500

Průmyslová tiskárna karet HDP8500 s retransferovou technologií HDP - High Definiton Printing (tisk s vysokým rozlišením přes okraj karty). Tiskárna nabízí vysoký výkon, spolehlivost a zabezpečení proti zneužití. Ideální řešení do vysoko objemových ID výdejových programů včetně výdeje smart karet v jediném procesu zpracování. Mezi přednosti HDP85000 patří: kódování/tisk/laminace v jednom procesu, duální zabezpečení vstupního zásobníku, grafický dotykový display, fyzické a elektronické zabezpečení, dvojité čistící zařízení, modulárnost (mnoho volitelných prvků), záruka 3 roky.


ill title ID Card - HDP8500LE

HDP8500LE Průmyslová tiskárna karet s laserovým gravírováním užívá špičkovou gravírovací technologii pro permanentní zápis/vypálení dat do vysoce bezpečných identifikačních (ID) karet. Data vypálená do média je prakticky nemožné změnit bez viditelné manipulace. Laserové gravírovací zařízení zajistí vyšší bezpečnost karet v různých programech jejich výdeje vládních a státních institucí, které nesou zvýšenou zodpovědnost za nemožnost padělání nebo špatné identifikace, občanských a řidičských průkazů, karet zdravotních pojišťoven apod. Zařízení HDP8500LE je integrováno s FARGO HDP8500 průmyslovou tiskárnou/kodérem a laminačním modulem.ill title ID Card - DTC1000

Tiskárna karet Fargo DTC 1000 Ideální tiskárna karet pro malé a střední firmy. Využívá nových technologií tisku, což umožňuje tisk i na tenké karty a přepisovatelné plastové karty. Rychlá a jednoduchá instalace a obsluha. Jako první tiskárna karet obsahuje vestavěný software Swift IDTM pro návrh designu a tisk identifikačních průkazů a zákaznických karet. Tiskárnu vybalíte, připojíte do USB počítače a můžete tisknout. Doplněním kodérů pro různé technologie čipových kontaktních a bezkontaktních karet můžete identifikační karty potisknout a kódovat v jednom procesu. Rychlost tisku 150 karet/hodinu (CMYKO) a až 500 karet/h (rezinem). Tisk do kraje karty.


ill title ID Card - DTC1000M

Tiskárna pro dotisk karet - jednostranná monochromatická tiskárna karet DTC1000M, nástupce oblíbené M30e, obdoba DTC1000. Tiskárna karet doplňuje řadu DTC. Přináší ekonomicky dostupnější řešení, pro tisk karet jednou barvou, než doposud. Ideální pro dotisk ofsetem předtištěných karet nebo tisk na barevné a metalické karty.


ill title ID Card - DTC1000M

Kompaktní snadno ovladatelná tiskárna plastových karet
Je určena pro používání ve velkých organizacích, státních úřadech na univerzitách, které hledají univerzální, pohodlný, profesionální a zabezpečený systém pro výdej identifikačních karet a věrnostních karet. Kartová tiskárna DTC4500 je ideální tiskárnou karet pro organizace, které potřebují flexibilní, zabezpečný a spolehlivý způsob výdeje identifikačních a věrnostních karet s možností využití nových technologií identifikace v budoucnu.
Tiskárna karet DTC4500 nesplňuje pouze současné požadavky zákazníka na potisk karet. Připojením rozšiřujících modulů, kterými je možno tiskárnu dodatečně vybavit přímo v místě její instalace, je možné splnit i případné budoucí požadavky na vyšší zabezpečení laminační folií s hologramem, nebo na změnu technologií čipových identifikačních karet.
Tiskárna FARGO® DTC4500 je zkonstruována technologií Genuine HID™, která zajišťuje výkonnost, užitnou hodnotu a servis tiskárny, čímž je zajištěna investice zákazníka. Je plně kompatibilní s ostatními výrobky systému HID.ill title ID Card - C30e

Nová tiskárna karet C30e vychází z původního modelu c30, ale je mnohem všestrannější. Volitelným přidáním kodérů můžete kódovat kontaktní i bezkontaktní karty, novinkou je schopnost tisknout na přepisovatelné karty ( vhodné jako dočasné návštěvnické černobílé karty) a schopností tisku na tenké karty(0,25-1 mm) se stává nejlépe vybavenou tiskárnou ve své třídě. Jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny a její cena ji předurčuje pro široké rozšíření i do menších firem, škol, sportovních klubů.

ill title ID Card - C30e

Snadno ovládatelná monochromatická tiskárna plastových karet, která vychází z předchozího modelu M30 doplněného o ovladač pro operační systém Linux a schopnost potiskovat velice tenké karty. Jednoduchá obsluha, snadná výměna kazety, která navíc obsahuje čistící váleček pro okamžité čištění karet vstupujících do tiskárny. Široká škála barev tiskového spotřebního materiálu. V hodná tam, kde požívají již na kódované bezkontaktní karty bez personifikace.

 

S naší kartou budete více vidět.