Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

 

 

 

 

ill title Potisk karet

Nejčastější variantou tisku je barevnost 4/1, kde na přední straně karty je plnobarevný návrh, který dává image kartě. Na zadní straně je pak černý potisk s informacemi pro uživatele karty (info, telefony, webstránky, email, atd.). Levnější varianta je 4/0, kde se všechny informace tisknou na jednu stranu karty. Velmi oblíbená varianta tisku se stává 1/1 na stříbrné nebo zlaté metalické kartě. Dobře vypadající karta a levný tisk, to je to co mnohé zákazníky přemluví k výrobě karet. Mimo stříbrnou a zlatou metalickou kartu Vám nabízíme ještě bronzovou metalickou kartu a celou škálu barevných karet. Pokud máte zájem zákazníky evidovat, a tím mít přehled o vydaných kartách, doporučujeme na kartu vytisknou číselnou řadu (např. 0001 – 0250). V případě, že znáte jména Vašich klientů můžeme Vám na karty personifikovat jejich jména. Klienti budou určitě rádi za kartu se jménem. Můžete si u nás objednat potisk na karty s hologramem a nebo pokud by jste projevili zájem, je možné mít i svůj "HoloMark" a nebo "VeriMark".

ill title Varianty potisku

1/0 - jednobarevný tisk na jednu stranu karty (karta bílá, barevná a nebo metalická (levná varianta potisku)

nebo může být tisk proveden v jednotlivých barvách (modrá, zelená a červená). Je možné aplikovat na kartu zlatou a stříbrnou kovovou barvu. Toto platí i pro tisk 1/1.

1/1 - jednobarevný oboustranný tisk na bílou, barevnou nebo metalickou kartu. Na přední straně logo (image firmy, informace na zadní straně). Častou variantou je potisk černou barvou na metalické karty nebo metalickou páskou (zlatá a stříbrná) na barevné karty. 

  

4/0 - plnobarevný potisk karty z jedné strany (16,5 milionu barev ve fotografické kvalitě

4/1 - plnobarevný potisk karty z jedné strany a černý tisk ze strany druhé (16,5 milionu barev ve fotografické kvalitě, zadní strana je opět informativní - adresy, weby, emaily a informace). Pro tuto variantu se rozhoduje nejvíce našich klientů.

   

4/4 - plnobarevný potisk karty obou stran. Je to sice nejdražší varianta, ale můžete zde nechat plně působit svoji fantazii.

 

ill title Speciální výroba karet

Vyrobíme Vám kartu i jiného tvaru, průhlednou, v matné barvě, kartu 3v1 s odlamovací částí a jiné.

 

ill title Podpisové pole

doporučujeme podepisovat lihovým fixem. Podpisové pole může být v jakémkoliv rozměru a tvaru nebo několik polí za jednu cenu.

ill title Zabezpečení karet hologramem

pokud by jste se rozhodli, že Vaše karta bude opravdu jedinečná a nebude jí možno kopírovat, nabízíme Vám zabezpečení na kartě v podobě Holomarku nebo Verimarku.

 

S naší kartou budete více vidět.