Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

 

 

ill title Plastové karty

jsou určeny pro každého. Dnes už není problém nechat vyrobit pouze množství, které potřebujete. Karta Vám zvedne firemní image, identifikuje Vaše zamestnance a hlavně Vám přivede zpět Vaše klienty. Můžete začít zkušebně třeba ze 100 ks karet a pokud se Vám karty osvědčí, můžete objednat další. Grafika zůstane uložena u nás.

 

ill title Využití plastových karet

* zákaznické karty                                                                                  * slevňovací karty                                                                                   * klubové karty                                                                                        * členské karty                                                                                       * identifikační karty                                                                                 * karty pro půjčovny, restaurace, herny, hotely                                      * VIP karty                                                                                              * reklamní karty                                                                                      * visačky na kongresy a firemní akce

 

 

 

 

ill title Grafika

Grafiku posílejte v corelu draw 12 - 14 (v křivkách) nebo pdf. Pokud budete chtít na kartě personifikaci (jméno, číslo a podobně), to do návrhu nedávejte, ale napiště nám, kde má být personifikace umístěna, jakým fontem a jakou velikostí bude vytištěna na kartě. Pokud máte pro Vaší grafiku nějaký speciální font, přiložte ho ke grafice do emailu.

od 10.1.2009 tiskneme zakázky novou technologií HDP - High Definition Printing. Jedná se o technologii přenosu filmu ve vysoké tiskové kvalitě s tiskem na spad (do krajů). Tuto technologii využívají v poslední době hlavně banky pro tisk bankovních karet s originálním motivem. Teď máte možnost získat i vy kvalitní zákaznické karty a to v i malých počtech. Pokud máte zájem, zavolejte si o vzorek tisku.

 

S naší kartou budete více vidět.