Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

 

 

 

 

 

ill title Co potřebujeme vědět

pro výpočet kalkulace, aby jsme Vám mohli sdělit přesnou cenu ??

- množství karet                                                                                      - barevnost karty (bílá, barevná nebo metalická)                                    - barevnost na kartě                                                                               - personifikaci (číselná řada, jméno a příjmení, ...)                                  - inteligenci karty (magnetický proužek, čárový kód, čip,...)                     - pro přesné stanovení ceny je ideální zaslat na náš email náhled karty


Grafiku uložte nejlépe do Corelu (12-14), fonty do  křivek. Dále může být návrh i v pdf, psd. Rozhodně neposílejte své návrhy v doc. Velikost tiskové plochy na kartě je 8,87 x 5,6 cm. Grafiku připravujte na větší podklad (9 x 6 cm). Žádáme Vás aby jste neposílali grafiku v programech jako je word, excel a podobně. Tisk karty pak nebude kvalitní.
Pokud si nevíte s grafikou a návrhem rady, zavolejte nám a my Vám nějaký návrh Vaší karty vytvoříme.

Dále Vám nabízíme konzultace ohledně Vašeho marketingového karetního programu, tak aby jste karty dokázali využít v plném rozsahu a zbytečně neutráceli za něco, co pak nevyužijete.

své dotazy posílejte na náš email: alfacard@alfacard.cz

ill title Vzorek tisku

Naše nová technologie nám umožňuje pro Vás vytisknout vzorek Vaší karty. Pokud máte připravenou grafiku, zašlete nám ji a my Vám vzorek uděláme a zašleme zpět. Pokud nemáte ještě grafiku hotovou, ale rádi by jste viděli, jak kvalitní je tisk. Napište nám a my Vám pošleme vzor tisku grafiky, která se u nás v poslední době tiskla.                                                                 

  

ill title Vytvoření grafického návrhu u nás

Pokud nemáte možnost vytvořit grafický návrh, nabízíme Vám tuto variantu. Nejlépe je nám zavolat a trochu se o návrhu pobavit aby jsme věděli nějakou Vaší představu. Karta bude image Vaší firmy, a tak se musí líbit nejen Vám, ale i Vašim klientům. Ceny vytvoření grafického návrhu jsou individuální dle náročnosti.

 

S naší kartou budete více vidět.