Menu:

 

 

 

 

 
Reference:

Tesla Blatná, Ateliéry Barrandov, Asociace starožitníků, Město Prostějov, Olma Olomouc, Lego Production, ČD Cargo, Husqvarna ČR, Shell ČR, Total ČR, Zentiva, Burda Praha, Microsoft ČR, ČKD Export, Hotel Holiday Inn Brno, Robert Bosch, HC Sparta Praha, Fan Club Slavia Praha, Pfizer, Fotbal Sparta Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Restaurant Duplex, Autoklub ČR, Blue Style a mnoho dalších firem, restaurací, veřejných institucí.

Doporučujeme:

Agentura BEA     Truhlárna Meubles    
SKK Hovorčovice    Admira Praha

 

ill title Dolňky k plastovým kartám

pokud jste svoje karty rozhodli chranit obalem, zavěsit je na šňůrku a nebo je připnou na roler, neváhejte nás kontaktovat. Tyto doplňky dodáváme například do společností Zentiva a.s. nebo Letiště Václava Havla Praha. Všechny komponenty máme přímo od domácích a zahraničních výrobců.


ill title Obaly a visačky na karty

 

obaly na karty z tvrdého trvanlivého materiálu vhodné pro zaměstnance. Obaly jsou na jednu nebo více karet. Dále pak obaly barevné a z měkkého pvc pro příležitostné akce (koncerty, společenské akce, apod.)

ill title Šňůrky, řetízky, klipsy a rolery

 

pro zavěšení karty na krk nebo na oděv. Karta může být proseknutá nebo v obalu.

ill title Jmenovky

pro zavěšení na oděv. Dovnitř uložíte text se jménem nebo funkcí.
 

ill title Pásky na ruku

 

využítí na akcích (koncerty, diskotéky,..) Máme pro Vás připravenou celou škálu barevných provedení včetně fosforového.
 

ill title Kleště na proseknutí karty

 

aby jste byli schopni kartu proseknout přesně a vždy na stejném místě, potřebujete prosekávací kleště a zařízení. Máme jich několik v nabídce.

 

S naší kartou budete více vidět.